fasadų akmens apdaila


 

          Fasadų apdaila — vienas iš svarbiausių pastato, Jūsų namo ar biuro faktorius. Iš esmės tai esminė viso pastato detalė ir labai svarbu šiai apdailai pasirinkti tinkamą žaliavą. Pagal pastato fasadą nusprendžiame ar pastatas skoningas ar ne, tad į fasadinę dalį reikia žiūrėti ne tik kaip iš statybinės pusės, tačiau ir iš dizaino, aplinkos bei išskirtinumo pusės. Natūralaus akmens fasadinė apdaila visas šias savybes turi ir suteikia Jums dideles galimybes išnaudoti natūralią medžiagą pagal Jūsų poreikius, spalvų derinius ir kitus nustatytus Jūsų kriterijus. Natūralaus akmens fasado apdaila laikoma prabangos bei ilgaamžiškumo lyderis statybos rinkoje. Ši nuomonė suformuota per daugelį metų ir daugelio žmonių patirtimi.

          Natūraliai susiformavęs akmuo naudojamas nuo senovės laikų įvairių rūmų bei pilių statyboms. Šiuo metu technologijos leidžia akmenį naudoti pagal įvairią paskirtį bei galimybes. Šiuo metu plačiausiai naudojama akmens apdaila įvairių valstybinių pastatų, bankų, ofiso biurų fasadams padengti, tačiau nepamirškite, kad akmenį galima itin puikiai priderinti ir prie Jūsų namų bei šalia esančių pastatų apdailai. Fasadų apdaila gali būti naudojama kaip visa bendra namo pastato fasado apdaila, o taip pat keliose svarbiose vietose, kaip esminis akcentas ir subtilaus dizaino įgyvendinimas.

          Fasadinė granito ar kito akmens apdaila nėra iš pigiausių siūlomų sprendimų, tačiau vis dėl to mokate ne už plastmasės ar stiklo liejinį, o už natūralią, bei itin prabangią žaliavą, kur atsižvelgus į kitų alternatyvų kainas, nėra iš brangiausių, o ką jau kalbėti apie turimas savybes kiekvienos apdailos lyginant su natūralaus akmens produkcija. Kaip gyvas pavyzdys Europoje vyraujantys pastatai, kurie iki šiol išlikę itin taisyklingos ir neapgriuvusių briaunų, kraštų bei detalių pastatai, sudaryti iš natūralaus akmens žaliavų. Tad galima suprasti į kokio naudojimo laikotarpį investuojate!

 

           NATŪRALAUS AKMENS FASADŲ APDAILOS PRIVALUMAI:

 

  • Akmens fasado apdaila gali būti pateikiama įvairaus paviršiaus: poliruotas, sendintas, tašytas, degintas, bučiarduotas ir kt.;
  • Fasadams tinkamas įvairių rūšių natūralus akmuo: granitas, marmuras, smiltainis, travertinas, kalkakmenis ir kt.;
  • Ilgaamžiškas naudojimas, kur natūralus akmuo išlaiko klasikinį, modernų, o taip pat nepakitusį dizainą;
  • Akmens fasadas išlaiko nepakitusią išvaizdą ne vieną dešimtmetį;
  • Natūralaus akmens apdaila gaminama įvairių storių, ilgių bei aukščių, pritaikoma prie išmatavimų ir bet kokios formų dizaino;
  • Viena iš tvirčiausių siūlomų medžiagų, kuri susiformavo per tūkstančius metų;
  • Gali būti naudojama kelių rūšių akmuo: granitas, marmurastravertinas, kalkakmenis, smiltainis ir kt.

 

          Plačiausiai naudojama fasadinė akmens apdaila, kuomet norima sukurti šiuolaikišką, tačiau visada išlaikantį klasikinį ir nesenstantį pastato dizainą, o taip pat, kuomet reikalaujama, kad fasado apdaila tarnautų itin ilgą laikotarpį. Natūralus akmuo fasadams laikomas prabangos simboliu, tad dažniausiai dengiami tokie pastatai, kaip valstybinės įstaigos, viešbučiai ir kiti panašios paskirties pastatai. Sumontavę pastatui fasadinę akmens apdailą, Jums nereikės planuoti po kelių metų vėl tinkuoti, dažyti ar atlikti kokį kitą procesą, norint išlaikyti pastatą dailų ir tvarkingą.

          Natūralaus akmens fasadas gali būti pateikiamas įvairių paviršių, kurie suteikia visisiškai skirtingą bendrą pastato išvaizdą, dizainą: poliruotas, sendintas, degintas, matinis, šlifuotas, rantytas, bučiarduotas ir kt. akmens paviršius. Kiekvienas paviršius turi skirtinga savybes, tad ir panaudojimas yra labai įvairus. Siekiant turėti tai ką norite ir, kad tai atitiktų visus lūkesčius, būtina pasitarti su įmonės specialistais, aptarti visus galimus faktorius ir tik tuomet nuspręsti kokio paviršiaus apdailą pasirinkti.

          Fasadų apdaila gali būti gaminamos iš įvairių akmens rūšių: granito akmens, marmuro akmens, travertino akmens, onikso akmens, kalkakmenio, smiltainio ar kitos rūšies natūralaus akmens. Kiekvieno akmens savybės yra labai skirtingos, tad patartina derinti ir apžvelgti situaciją su mūsų specialistais ir tuomet nuspręsti kokios rūšies akmenį naudoti. Patartina naudoti granitą ar marmurą. Šios žaliavos savybės aukščiausio lygio ir tinkamos net ir labai didelį nusidėvėjimą turinčiam gaminiui. Kiekvienas individualus darbas yra labai vertinamas ir atliekamas itin kokybiškai. Apdaila fasadams gaminama jau daugiau kaip dešimtmetį, tad šioje srityje tikrai žinome ką darome.

          Kasdieninė priežiūra atliekama įprastiniu skudurėliu ar kempinėle, naudojant neutralų pH valiklį. Itin puikiai tinkamas mikropluošto audinys. Rekomenduojamas impregnavimas kas 12 - 24 mėnesius. Visais priežiūros klausimais dėl akmens apdailos galite kreiptis pas Mus, patarsime bei padėsime parinkti reikiamą bei tinkamą akmens priežiūros priemonę.

 

          FASADINĖS apdailos specifikacijos:


 

Sienų apdaila itin tvirta ir ilgaamžė apdaila Igaamžiškumas —  viena iš svarbiausių savybių, kuomet vykdomi bet kokie darbai aplink namą ar kitos paskirties pastatą. Eksterjero apdaila labai svarbus dalykas, tad norint, kad apdaila ilgai tarnautų ir puoštų Jūsų aplinką, reikia atsižvelgti į daugelį faktorių, vienas iš jų — žaliava, kuri tinkama ilgalaikiui naudojimui eksterjere. Natūralaus akmens fasadinė apdaila eksterjere vienas iš labiausiai tinkamų tokio tipo apdailų, kuomet vieną kartą sumontavus tokius laiptus džiaugsitės ne vieną dešimtmetį Jums tarnaujančia akmens apdaila.
   
Sienų apdaila naudojama viduje ir lauke dėl minimalaus sugeriamumo Atsparumas — dar viena sabybė, kurią gali pasiūlyti akmens apdailą. Akmens fasadai iš granito ar marmuro yra atspari apdaila ne vienam aplinkos faktoriui. Akmeniniai gaminiai turi minimalų vandens ar skystos kilmės produktams sugeriamumą; Daugelis akmens rūšių yra atsparūs įvairių įrankių ar aštrių daiktų padaromams įbrėžimams; Didelis kiekis akmens rūšių atsparus itin judriai aplinkai, tai yra tarnavimo laikotarpis nesutrumpėja, jei patalpa turi sąveiką su įvairiais judančiais objektais, kurie didina nusidivėjimo riziką; Daugeliui kito pobūdžio faktoriams.
   
Natūralaus akmens sienų apdaila minimali priežiūra Priežiūra bei valymas — fasadinė apdaila priklausomai nuo pasirinkto apdirbimo gali būti pagaminta taip, kad nereikalautų jokios priežiūros, o norint išlaikyti apdailą visiškai nepakitusią, reikalinga kas tam tikrą ilgą laikotarpį padengti akmenį tam tikra priemone ir tokiu būdu per daugelį metų akmuo išlaiko visiškai nepakitusią išvaizdą. Deginto, skelto ar bučiarduoto akmens apdaila reikalauja kiek kitokios priežiūros, tačiau svarbiausia kokios aplinkos apsuptyje pastatas funkcionuoja, nuo to labiausiai priklauso ir pati priežiūra.
   
Natūralus produktas, gamtos kūrinys, nekenksmingas akmuo sveikatai Natūralumas — Vienas iš itin svarbių faktorių dėl ko verta rinktis fasado akmens apdailą, tai, kad produkcija pateikiama iš natūralios žaliavos. Pati akmens žaliava yra suformuota gamtos per daugelį šimtečių, tūkstantmečių, tad vien dėl to suprantama, kad produkcijos vertė itin iškyla. Kas vertina aplinką bei natūralumą, ši apdaila skirta būtent Jums. Natūralus produktas turėtų būti plačiausiai naudojamas aplinkoje siekiant išlaikyti savo ir aplinkinių gerovę bei sveiką aplinką.
   
Sienų apdaila išlaiko blizgesį daugelį metų Blizgesys — naudojant lauko pastatų apdailą eksterjere poliruotu paviršiumi galima laikyti viena iš labiausiai tinkamų apdailų, kuomet poliruotas paviršius lengviausiai prižiūrimas, tai yra reikalaujama visiškai minimalios priežiūros. Toks pasirinkimas fasadams labiausiai tinkamas ir siūlomas, tačiau yra ir kitų akmens alternatyvų, kurios taip pat puikiai dera tokioje aplinkoje.

 

 


 

          Natūralaus akmens Fasadų apdailos galerija: