Eksterjero Palangių apdaila


 

          Kuriant savo svajonių aplinką, stengiamės apalvoti kiekvieną akcentą, kiekvieną detalę. Dažnai apsvarstome visus lemiamus veiksnius, tačiau eksterjere vienas iš svarbiausių veiksnių — tarnavimo ir estetikos išlaikymo savybės. Vienas iš svarbių akcentų, apie kurias pagalvojame paičą paskutinę akimirką — natūralaus akmens palangės. Eksterjere naudojamų palangių pasirinkimas galima teigti tikrai labai siauras ir sunku ką išsirinkti, tad dažnai pasirenkame paprastą skardinę palangę ir nepagalvojame apie bendrą dizainą. Akmens palangės eksterjere panaudojamos prabangiuose, estetiškos išvaizdos reikalajaunčiams namams. Akmens žaliava tinkama naudoti ir interjere ir eksterjere, tad akmens palangės lauke ypač tinkamos. Akmeninės palangės suteikia prabangos, estetiškumo, o taip pat tarnauja dešimtmečius ir netgi šimtmečius ir išlaiko tokią pačia išvaizdą.

          Natūralaus akmens palangės turi visas reikalingas savybes, kurios reikalingos panaudojant žaliavą eksterjere ir derinantis prie mūsų šalies, regiono klimato. Akmeninės palangės jau per kelis šimtmečius patvirtinta, kad yra ilgaamžiškas produktas ir puikiai derantis prie bet kokio dizaino pastato. Šios žaliavos palangės atsparios bet kokiems aplinkos poveikiams: saulės tiesioginiam poveikiui, šalčio bei karščio poveikiams, o taip pat spaudimo, lenkimo aplinkos jėgoms, tad akmuo puikiai tinkamas palangių gamybai. Palangės gaminamos įvairių storių akmens, taip pat galimas pasirinktas iš įvairaus spalvos bei rašto įvairovės, tad prie bet kokio dizaino rasite ir tikrai priderinsite tam tikrą akmeninę palangę.

          Akmens palangės gali būti gaminamos iš įvairaus akmens tipo: granito palangės, marmuro palangės, travertino palangės, smiltainio palangės ar kitos akmens rūšies. Vis dėl to labiausiai patartina naudoti granitą. Kadangi kiekvienas užsakymas individualiai mūsų įmonėje, tad Mūsų produkcija prisitaikys prie Jūsų aplinkos, o ne aplinka prie produkto. Kiekvienas individualus darbas yra labai vertinamas ir atliekamas kokybiškai. Palangių gamyba vykdoma nuo įmonės veiklos pradžios, tad suprantame ir apgalvojame visas smulkmenas prieš montuojant palanges viduje ar išorėje. Palangių apdaila suteiks Jūsų namams išskirtinio grožio bei dėmesio aplinkos narių.

          Kasdieninė priežiūra atliekama įprastiniu skudurėliu ar kempinėle, naudojant neutralų pH valiklį. Itin puikiai tinkama mikropluošto audinys. Rekomenduojamas impregnavimas kas 12 - 24 mėnesius. Visais priežiūros klausimais dėl akmens apdailos galite kreiptis pas Mus, patarsime bei padėsime parinkti reikiamą bei tinkamą akmens priežiūros priemonę.

 

          Palangių apdailos specifikacijos:


 

Granito stalviršis - tvirtumo rodiklis Igaamžiškumas —  tai dešimtmečius, šimtmečius tarnaujanti palangių apdaila, pagaminta iš natūralaus akmens, išlaiko visas savo savybes. Itin vertinama nuo senų laikų ir iki šių dienų naudojama produkcija. Žaliava nesikeičia, keičiasi tik apdirbimo technologijos.
   
Virtuvės stalviršiai, granito akmens itin minimalus sugeriamumas Palangių apdaila atspari daugeliui aplinkos faktorių: priklausomai nuo akmens rūšies, apdaila nesibraižo arba itin sunkiai paveikiama; Akmuo turi savybes, kurių dėka apdaila yra atspari skysčių absorbcijai, tai yra turi itin minimalų sugeriamumą. Kai kuri medžiaga siekia tik 0,1%; Apdaila atspari didelį srautą turinčiai trinčiai, tad produkcija išlieka blizgi ir nepakitusi; Atspari šalčio ir karščio poveikiui; Atsparumas lenkimo bei spaudimo aplinkos poveikiams.
   
Virtuvės stalviršiai itin lengvai valomi Natūralaus akmens palangių apdaila reikalauja itin minimalios ir lengvos priežiūros. Atliekant kasdieninę priežiūrą, naudokite įprastą, o dar geriau mikropluošto servetėles ar kempinėles bei neutralų pH valiklį. Rekomenduojama apdailą impregnuoti kas 12 - 24 mėnesius.
   
Natūralus produktas, gamtos kūrinys, nekenksmingas akmuo sveikatai Vienas iš itin svarbių faktorių dėl ko verta rinktis akmens palanges, tai, kad produkcija pateikiama iš natūralios žaliavos. Pati akmens žaliava yra suformuota gamtos per daugelį šimtečių, tūkstantmečių, tad vien dėl to suprantama, kad produkcijos vertė itin iškyla. Kas vertina aplinka bei naturalumą, ši apdaila skirta būtent Jums.
   
Virtuvės stalviršiai išlaiko blizgesį daugelį metų Palangių paviršius iš natūralaus akmens itin atsparus įvairiems poveikiams. Poliruotas paviršius yra itin blizgus, tad daugelis klausia ar po kelių metų nedings blizgesys? Tikrai ne, daugelis akmens paviršių po daugelio metų lieka nepakitę ir išlaiko blizgesį. Su papildoma priežiūra, blizgesys išlaikomas dar ilgesnį laikotarpį, tai yra ne vieną dešimtmetį.

 

 


 

          Lauko palangių APDAILOS galerija: