Natūralaus akmens plintusai


 

          Įrengiant grindų apdailą ar laiptų pakopas, visada atsiranda papildoma problema, ką daryti su vieta, jungiančią grindų bei sienų, ar laiptų pakopų bei sienų liniją. Šią problemą sprendžiame papildoma apdaila — plintusai. Plintusų pasirinkimas labai įvairus, nuo plastmasinių, medinių iki metalinių, o taip pat netgi natūralaus akmens. Mūsų produkcija ir yra natūralaus akmens plintusai. Džiaugiamės, kuomet galime padėti bei itin efektyviai išpsręsti šią problemą. Akmens grindjuostės naudojamos ir prie grindų apdailos, dengiant laiptų pakopas ir sienos jungimo taškus, o taip pat ir virtuvės stalviršiams, kurie itin efektyviai padeda priežiūros procese bei panaikinant sienų nelygumo problemas. Dažnas atvejis, kuomet pastebime nelygias sienas tik tuomet, kuomet reikalingas stalviršis. Pastebime, kad nelygios sienos neleidžia gražiai priglusti virtuviniam stalviršiui, tad puikus sprendimas, kuomet panaudojame akmens plintusus.

 

           AKMENS PLINTUSAI AR GRINDJUOSTĖS TURI LABAI DAUG PRIVALUMŲ, DĖL KURIŲ VERTA RINKTIS BŪTENT JUOS:

 

  • Grindjuostės ar plintusai yra labai lengvai valomi, naudojant pH valiklį su šlapia kempinėlę;
  • Pritaikomi prie bet kokios grindų apdailos, ypač dera su tos pačios rūšies akmens apdaila;
  • Ilgaamžiškas naudojimas, kuris leidžia išlaikyti grindjuostes ar plintusus nepakitusius ne vieną dešimtmetį;
  • Gali būti gaminamas iš įvairiausių spalvų, rašto, tekstūros bei galimos rūšies akmens žaliavų;
  • Grindjuostės ar plintusai gaminami įvairių storių, ilgių bei aukščių, pritaikoma prie išmatavimų;
  • Natūrali naudojama apdaila, susiformavusi iš gamtos per tūkstančius metų;
  • Siūlomos įvairių apdirbimo galimybės: poliruotas, sendintas, degintas, tašytas, matinis.

 

          Plintusų panaudojimas gali būti labai plataus spektro bei derinamas prie visų dizaino tipų. Plintusai naudojami nuo prabangių vestibiulių iki įprastinių vonios ar rūbinės kambarių, o taip pat plačiai naudojamas įvairiose gamyklose, siekiant išlaikyti higienišką aplinką bei minimalią priežiūrą, kaip pavyzdys mėsos apdirbimo gamybinės patalpos. Natūralus akmuo, ypač granitas turi visas reikiamas savybes patalpoms, kurios reikalauja minimalios priežiūros, ilgalaikio naudojimo bei higieniškos aplinkos. Natūralaus akmens grindjuostės pateikiamos įvairių aukščių, o taip pat viršutinė briauna gali būti įvairių formų, nuo stačiakampės briaunos iki apvalintos su įvairiais kanteliais briaunų. Toks pasirinkimas leidžia dar labiau priderinti apdailą prie reikiamo interjero ar eksterjero dizaino.

          Natūralaus akmens grindjuosčių ar plintusų apdaila gali būti pritaikoma prie įvairių poreikių, tai yra pateikiama keleto skirtingų paviršių: poliruoto, deginto, sendinto, matinio, šlifuoto, skelto paviršių apdaila. Nuo paviršiaus apdirbimo priklauso ir akmens savybės, o taip pat ir patartina derinti ar tai bus naudojama interjere ar eksterjere. Dėl platesnės informacijos žiūrėkite plačiau prie straipsnių apie natūralų akmenį ar kreipkitės į mūsų specialistus.

          Akmens grindjuostės gali būti gaminamos iš įvairių akmens rūšių: granito akmens, marmuro akmens, travertino akmens, onikso akmens, kalkakmenio, smiltainio ar kitos rūšies natūralaus akmens. Vis dėl to labiausiai patartina naudoti granitą ar marmurą. Šios žaliavos savybės aukščiausio lygio ir tinkamos net ir labai didelį nusidėvėjimą turinčiam gaminiui. Kiekvienas individualus darbas yra labai vertinamas ir atliekamas itin kokybiškai. Plintusai gaminami nuo įmonės veiklos pradžios, tad galime suteikti tinkamą patarimą kur ir kokį plintusą patartina naudoti.

          Kasdieninė priežiūra atliekama įprastiniu skudurėliu ar kempinėle, naudojant neutralų pH valiklį. Itin puikiai tinkamas mikropluošto audinys. Rekomenduojamas impregnavimas kas 12 - 24 mėnesius. Visais priežiūros klausimais dėl akmens apdailos galite kreiptis pas Mus, patarsime bei padėsime parinkti reikiamą bei tinkamą akmens priežiūros priemonę.

 

          Plintusų, grindjuosčių apdailos specifikacijos:


 

Sienų apdaila itin tvirta ir ilgaamžė apdaila Igaamžiškumas —  viena iš svarbiausių savybių, atliekant akmens grindjuosčių ar plintusų montavimą namuose, kuomet atlikus vieną kartą kokybiškai apdailos darbą bei pasirinkus tinkamą žaliavą, tarnavimo laikotarpis nebus Jūsų kiekvienų metų darbas. Akmens grindjuostės išlaiko nepakitusią išvaizdą ne vienerius metus, dešimtmečius ar netgi šimtmečius, tad ilgaamžiškumas Jums garantuotas.
   
Sienų apdaila naudojama viduje ir lauke dėl minimalaus sugeriamumo Atsparumas — dar viena sabybė, kurią gali pasiūlyti akmens apdailą. Akmeninės grindjuostės iš granito ar marmuro yra atspari ne vienam aplinkos faktoriui. Akmeniniai plintusai turi minimalų vandens ar skysčių kilmės produktams sugeriamumą; Daugelis akmens rūšių yra atsparūs įvairių įrankių ar aštrių daiktų padaromams įbrėžimams; Didelis kiekis akmens rūšių atsparus itin judriai aplinkai, tai yra tarnavimo laikotarpis nesutrumpėja, jei patalpa turi sąveiką su įvairiais judančiais objektais, kurie didina nusidivėjimo riziką.
   
Natūralaus akmens sienų apdaila minimali priežiūra Priežiūra bei valymas — Kaip ir kitos akmens apdailos rūšys, taip ir plintusų dangos, grindjuosčių apdailos priežiūra vykdoma naudojant įprastinį pH valiklį, pasitelkiant kempinėlę su vandeniu. Siekiant akmens naudojimo laikotarpį išlaikyti dar ilgesnį laikotarpį, rekomenduojamas akmens paviršiaus impregnavimas kas 6 - 12 mėnesių.
   
Natūralus produktas, gamtos kūrinys, nekenksmingas akmuo sveikatai Natūralumas — Vienas iš itin svarbių faktorių dėl ko verta rinktis akmens grindjuosčių apdailą, tai, kad produkcija pateikiama iš natūralios žaliavos. Pati akmens žaliava yra suformuota gamtos per daugelį šimtečių, tūkstantmečių, tad vien dėl to suprantama, kad produkcijos vertė itin iškyla. Kas vertina aplinką bei natūralumą, ši apdaila skirta būtent Jums. Natūralus produktas turėtų būti plačiausiai naudojamas aplinkoje siekiant išlaikyti savo ir aplinkinių gerovę bei sveiką aplinką.
   
Sienų apdaila išlaiko blizgesį daugelį metų Blizgesys — plintusų apdailos paviršius iš natūralaus akmens atsparus įvairiems poveikiams. Poliruotas paviršius yra itin blizgus, tad daugelis klausia ar po kelių metų nedings blizgesys? Tikrai ne, daugelis akmens paviršių po daugelio metų lieka nepakitę ir išlaiko blizgesį. Su papildoma priežiūra, blizgesys išlaikomas dar ilgesnį laikotarpį, tai yra ne vieną dešimtmetį.

 

 


 

          Natūralaus akmens plintusų apdailos galerija: