Granito, marmuro laiptai


 

          Dažnai tenka daug svarsyti, kuomet reikia galvoti bei rinktis kokią apdailą naudosite namuose, kokią apdailą naudosite kambariuose, kokią apdailą naudosite interjere esantiems laiptams? Visais klausimais Mes Jums galime padėti, tačiau šiuo atveju plačiau pateikiamas vidaus laiptų informatyvus atsakymas. Interjere esantys laiptai sudaro itin svarbų akcentą dizaino atveju. Vienas iš pagrindinių dalykų, kuriuos pastebite įėję į namus, dažniausiai — laiptai, laiptų pakopos. Taigi, siekiant išlaikyti dizainą ir malonią aplinką namuose, reikėtų neatmestinai apžvelgti šią detalę ir apgalvoti kokią apdailą naudoti laiptų pakopoms.

          Laiptų apdailą, pagaminta iš subtiliai apdirbto natūralaus akmens. Tokią produkciją Mes Jums siūlome įgyvendinant ir išsprendžiant prieš tai užduotus klausimus. Gali netikti prie dizainos? Neteisingas klausimas, kadangi natūralus akmuo gali būti įvairių rūšių, raštų, spalvų bei atspalvių paviršius. Dažnai laiptų pakopos gaminamos iš vienos akmens spalvos, o laiptų pakokopės kitos akmens spalvos. Žinoma reikėtų atsižvelgti į tai, kad kiekvienas akmuo turi savitą raštą, tekstūrą, tad jį reikėtų ir išlaikyti. Kaip jau minėjau, gaminama produkcija gali būti iš įvairių akmens rūšių: granito laiptai, marmuro laiptai, travertino laiptai ar kitos akmens rūšies produktas. Vis dėlto, siekiant kuo didesnių specifikacinių reikalavimų, tuomet patartume naudoti granito apdailą. Ji visais atvejais yra pranašesnė už kitas akmens rūšis šiuo atveju.

          Akmens laiptai gali būti derinami ir medienos akcentais, kaip vienas iš puikiai tinkamų pavyzdžių — medžio masyvo turėklai. Taip pat itin tinkami ir su metaliniais turėklais, kuomet namuose išlaikomas šiuolaikinis, modernus dizainas, o galbūt moderni ofiso aplinka. Dėl kokių priežasčių patariame naudoti akmens pakopas: itin ilgas tarnavimo laikotarpis, sunku pasakyti kelis dešimtmečius jie bus tinkami, o galbūt net ir šimtmečius; akmeninės pakopos reikalauja itin minimalios priežiūros; platus pritaikymas; prabangus bei išskirtinis produktas; atsparumas daugeliui aplinkos poveikių. Galima vardinti ir daug daugiau priežasčių, tačiau užtenka ir šių kelių itin reikšmingų faktorių. Natūralaus akmens pakopos vertinamos ir dėl šių priežasčių: atsparumas įbrėžimams; blizgesio ilgalaikis išlaikymas; neskilinėjanti apdaila (pvz.: mediniai laiptai laikui bėgant sutrūkinėja, dūlėja); atsparūs įvairioms cheminėms medžiagoms.

          Kasdieninė priežiūra atliekama įprastiniu skudurėliu ar kempinėle, naudojant neutralų pH valiklį. Itin puikiai tinkama mikropluošto audinys. Rekomenduojamas impregnavimas kas 12 - 24 mėnesius. Visais priežiūros klausimais dėl akmens apdailos galite kreiptis pas Mus, patarsime bei padėsime parinkti reikiamą bei tinkamą akmens priežiūros priemonę.

 

          Laiptų apdailos specifikacijos:


 

Granito stalviršis - tvirtumo rodiklis Igaamžiškumas —  tai dešimtmečius, šimtmečius tarnaujanti laiptų papokų apdaila, pagaminta iš natūralaus akmens, išlaiko visas savo savybes. Itin vertinama nuo senų laikų ir iki šių dienų naudojama produkcija. Žaliava nesikeičia, keičiasi tik apdirbimo technologijos.
   
Virtuvės stalviršiai, granito akmens itin minimalus sugeriamumas Laiptų apdaila atspari daugeliui aplinkos faktorių: priklausomai nuo akmens rūšies, apdaila nesibraižo arba itin sunkiai paveikiama; Akmuo turi savybes, kurių dėka apdaila yra atspari skysčių absorbcijai, tai yra turi itin minimalų sugeriamumą. Kai kuri medžiaga siekia tik 0,1%; Apdaila atspari didelį srautą turinčiai trinčiai, tad apdaila išlieka blizgi ir nepakitusi.
   
Virtuvės stalviršiai itin lengvai valomi Natūralaus akmens laiptų pakopos reikalauja itin minimalios ir lengvos priežiūros. Atliekant kasdieninę priežiūrą, naudokite įprastą, o dar geriau mikropluošto servetėles ar kempinėles bei neutralų pH valiklį. Rekomenduojama apdailą impregnuoti kas 12 - 24 mėnesius.
   
Natūralus produktas, gamtos kūrinys, nekenksmingas akmuo sveikatai Vienas iš itin svarbių faktorių dėl ko verta rinktis akmens laiptų pakopas, tai, kad produkcija pateikiama iš natūralios žaliavos. Pati akmens žaliava yra suformuota gamtos per daugelį šimtečių, tūkstantmečių, tad vien dėl to suprantama, kad produkcijos vertė itin iškyla. Kas vertina aplinka bei naturalumą, ši apdaila skirta būtent Jums.
   
Virtuvės stalviršiai išlaiko blizgesį daugelį metų Laiptų paviršius iš natūralaus akmens itin atsparus įvairiems poveikiams. Poliruotas paviršius yra itin blizgus, tad daugelis klausia ar po kelių metų nedings blizgesys. Tikrai ne, daugelis akmens paviršių po daugelio metų lieka nepakitę ir išlaiko blizgesį. Su papildoma priežiūra, blizgesys išlaikomas dar ilgesnį laikotarpį, tai yra ne vieną dešimtmetį.
   
Virtuvės stalviršiai išlaiko blizgesį daugelį metų Laiptų pakopos interjere dažniausiai pateikiamos poliruoto paviršiaus ir naudojamos viduje jos nėra slidžios. Tačiau siekiant papildyti ir sumažinti šio faktoriaus riziką naudojant pakopas eksterjere ar kitose slidžiose aplinkose, gali būti  naudojamos papildomos priemonės, tai yra įvairūs grioveliai, degintas ar sendintas paviršius ar kitos galimos priemonės.

 

 


 

          akmens laiptų APDAILOS galerija: