Natūralaus akmens sienų apdaila


 

          XXI amžius kuriant namų, poilsio ar darbo aplinką gali pasiūlyti itin įvairų pasirinkimo racioną apdailos, statybos srityje. Apdaila pateikiama iš įvairiausių medžiagų, cheminių liejinių ar panašios kilmės gaminių. Daugelis iš siūlomų apdailos galimybių yra sudarytos iš nenatūralių medžiagų, tad viena iš esminių savybių, kodėl Mes pasirinkome šią sritį, tai yra šią gamtos suformuota žaliava — natūralus akmuo. Dėl savo puikių savybių, akmuo naudojamas daugelyje sričių, ypač plačiai naudojamas statybos srityje, apdailos gamybai. Todėl negalime paminėti, kad plačiai naudojamas ir sienų apdailai, įvairiose patalpose: vonios kambariai, pagrindiniai kambariai, biuro patalpos, bibliotekos ar net lauko fasadų apdaila. Sienų apdaila iš natūralaus akmens suteikia Jūsų namams, patalpai itin turtingos bei žavinčios prabangos, kuomet įėjus ne vieno svečio akys sustoja ties akmens sienų apdailą ir leidžia Jums suprasti, kad pasirinkimas dėl natūralaus akmens sienų yra teisingas. Akmens sienų apdaila gali būti montuojama bet kokioje patalpoje, pritaikytos prie įvairaus namų ar biuro dizaino, tad svarstyti ar natūralus akmuo šiuo atveju tiks — tikrai neverta. Galite net neabejoti, kad toks pasirinkimas suteiks Jums tik džiuginančio rezultato tiek dizaino, tiek priežiūros, tiek vartotojiškumo srityje.

          Sienų danganatūralaus akmens, turi visas būtinas ir papildomas savybes, į kurias svarbu atsižvelgti renkantis kuo dengti namų ar kitų patalpų vidines ar išorines sienas. Vienas iš svarbiausių šiuo atveju faktorių — akmens sienų ilgaamžiškumas, tvirtumas. Šios žaliavos sienos išlaiko nepakitusią išvaizdą ne vienerius metus ar dešimtmetį, kadangi akmuo yra kietas bei suformuotas iš įvairių mineralų gamtos, kuris turi visas savybes siekiant išlaikyti tobulą bei kiekvieną dieną žavinčią apdailą. Daugelis turėjote pastebėti, kad senovėje statyti pastatai iš akmens išsilaikę puikiausiai šimtmečius ir iki šiol yra itin stiprios konstrukcijos; Priežiūrasienų dangagranito ar marmuro yra labai paprasta ir reikalaujanti minimalaus Jūsų laiko lūkesčių. Kasdieniniam valymui naudojama įprastinis pH valiklis pasitelkiant į pagalbą kempinėlę su vandeniu. Siekiant išlaikyti akmenį dar ilgesnį laikotarpį blizgų, ryškų, reikalingas akmens paviršiaus impregnavimas kas 6 - 12 mėnesių; Atsparumas — ši savybė taip pat labai svarbi dėl tam tikrų faktorių, kaip vandens sugeriamumas, įbrėžimų poveikis ar kt. svarbūs faktoriai. Daugelis akmens rūšių yra atsparūs visiems šiems aplinkos poveikiams, tačiau reikėtų pasiteirauti prieš tai pas mūsų specialistus dėl patarimo, kokio tipo patalpoje naudoti vienos ar kitos rūšies akmens apdailą.

          Natūralaus akmens grindų apdaila gali būti pritaikoma prie įvairių poreikių, tai yra pateikiama keleto skirtingų paviršių: poliruoto, deginto, sendinto, matinio, šlifuoto, skelto paviršių grindų apdaila. Kiekvienas paviršius turi skirtingas savybes ir pritaikomas skirtingose patalpose, tad dėl paviršiaus kreiptis į mūsų specialistus ir pateiksime išsamesnę informaciją apie kiekvieną galimą akmens paviršių.

          Akmens sienų apdaila gali būti gaminama iš įvairaus akmens tipo: granito akmens, marmuro akmens, travertino akmens, onikso akmens, kalkakmenio, smiltainio ar kitos rūšies natūralaus akmens. Vis dėl to labiausiai patartina naudoti granitą ar marmurą. Šios žaliavos savybės aukščiausio lygio ir tinkamos net ir labai didelį nusidėvėjimą turinčiam gaminiui. Kiekvienas individualus darbas yra labai vertinamas ir atliekamas itin kokybiškai. Sienų apdailos gamyba vykdoma nuo įmonės veiklos pradžios, tai yra 1992 metų, tad suprantame ir apgalvojame visas detales prieš montuojant sienų apdailą viduje ar išorėje. Akmens sienų apdaila suteiks Jūsų namams išskirtinio grožio bei supaprastins Jūsų namų priežiūrą.

          Kasdieninė priežiūra atliekama įprastiniu skudurėliu ar kempinėle, naudojant neutralų pH valiklį. Itin puikiai tinkamas mikropluošto audinys. Rekomenduojamas impregnavimas kas 12 - 24 mėnesius. Visais priežiūros klausimais dėl akmens apdailos galite kreiptis pas Mus, patarsime bei padėsime parinkti reikiamą bei tinkamą akmens priežiūros priemonę.

 

          Sienų apdailos specifikacijos:


 

Sienų apdaila itin tvirta ir ilgaamžė apdaila Igaamžiškumas —  viena iš svarbiausių savybių, atliekant sienų apdailos darbus namuose ar kitose patalpose, kuomet atlikus vieną kartą kokybiškai apdailos darbą bei pasirinkus tinkamą žaliavą, tarnavimo laikotarpis nebus Jūsų kiekvienų metų darbas. Akmens sienų apdaila išlaiko nepakitusią išvaizdą ne vienerius metus, dešimtečius ar netgi šimtmečius, tad ilgaamžiškumas Jums garantuotas.
   
Sienų apdaila naudojama viduje ir lauke dėl minimalaus sugeriamumo Atsparumas — dar viena sabybė, kurią gali pasiūlyti akmens apdailą. Sienų apdaila iš granito ar marmuro yra atspari ne vienam aplinkos faktoriui. Sienų danga turi minimalų vandens ar skysčių kilmės produktams sugeriamumą; Daugelis akmens rūšių yra atsparūs įvairių įrankių ar aštrių daiktų padaromams įbrėžimams; Daugelis akmens rūšių atsparus itin judriai aplinkai, tai yra tarnavimo laikotarpis nesutrumpėja, jei patalpa turi sąveiką su įvairiais objektais, kurie didina nusidivėjimo riziką.
   
Natūralaus akmens sienų apdaila minimali priežiūra Kaip ir kitos akmens apdailos rūšys, taip ir sienų dangos, sienų apdailos priežiūra vydkoma naudojant įprastinį pH valiklį, pasitelkiant kempinėlę su vandeniu. Siekiant akmens naudojimo laikotarpį išlaikyti dar ilgesnį laikotarpį, rekomenduojamas akmens paviršiaus impregnavimas kas 6 - 12 mėnesių.
   
Natūralus produktas, gamtos kūrinys, nekenksmingas akmuo sveikatai Vienas iš itin svarbių faktorių dėl ko verta rinktis akmens sienų apdailą, tai, kad produkcija pateikiama iš natūralios žaliavos. Pati akmens žaliava yra suformuota gamtos per daugelį šimtečių, tūkstantmečių, tad vien dėl to suprantama, kad produkcijos vertė itin iškyla. Kas vertina aplinką bei naturalumą, ši apdaila skirta būtent Jums. Natūralus produktas turėtų būti plačiausiai naudojamas aplinkoje siekiant išlaikyti savo ir aplinkinių gerovę bei sveiką aplinką.
   
Sienų apdaila išlaiko blizgesį daugelį metų Sienų apdailos paviršius iš natūralaus akmens atsparus įvairiems poveikiams. Poliruotas paviršius yra itin blizgus, tad daugelis klausia ar po kelių metų nedings blizgesys? Tikrai ne, daugelis akmens paviršių po daugelio metų lieka nepakitę ir išlaiko blizgesį. Su papildoma priežiūra, blizgesys išlaikomas dar ilgesnį laikotarpį, tai yra ne vieną dešimtmetį.

 

 


 

          Natūralaus akmens sienų apdailos galerija: