Židinių apdaila


 

          Ar dažnai tenka pasimėgauti jaukiu vakaru namuose, kuomet lauke įsitaisiusi šalta žiema, šaltas oras ir nemaloniai žvarbus vėjas? O gal tik dažnai apie tai pagalvojate? Židinys — atsakymas į užduotus klausimus. Manau daugelis žmonių šaltą žiemos vakarą namuose, būtent pagalvoja apie šiltą, jaukų vakarą prie židinio. Mes Jums siūlome visas reikiamas paslaugas, kad tai namuose Jūs turėtume ir galėtumėte mėgautis kiekvieną mielą vakarą. Mes Jums padėsime pritaikyti ir išrinkti pagal Jūsų poreikius židinio kapsulę ir su ja susijusius priedus, pateiksime specialistus, kurie sumontuos Jums židinį, o galiausiai atliksime savo pagrindinį darbą — suprojektuosime ir pateiksime Jums viso židinio apdailą pagal Jūsų poreikius bei norus. Natūralaus akmens apdaila židiniams naudojama nuo senų laikų, kuomet dvaras ar pilaitė be tokio tipo židinio neegzistavo. Vienas iš pagrindinių židinio akcentų ir yra apdaila, o natūralus akmuo suteikia ypatingos prabangos, subtilumo bei išskirtinio dizaino židiniui, o ką jau kalbėti apie kitas savybes, kaip ilgaamžiškumas ar minimali priežiūra.

          Židinių apdaila priklausomai nuo pasirinkto dizaino gali suteikti židiniui papildomos šilumos, o taip pat šiek tiek šaltumo, pilkumo jausmo. Viskas priklauso nuo to, kokį dizainą siekiate išlaikyti aplinkoje, o mes Jums patarsime kaip tai padaryti. Natūralus akmuo židiniams pritaikomas pagal daugelį pateiktų reikalavimų, tačiau žinoma svarbiausias — akmens spalva bei jo raštas. Kuriant židinį, siekiama, kad jis atliktų savo, kaip pagrindinio akcento patalpoje vaidmenį, ar tai būtų prabangus ir masyvus židinys, o galbūt minimalistinis, siekiant užtikrinti pagrindinę židinio funkciją — jaukumą, šilumą namuose. Pagal Jūsų galimybes bei reikalavimus pateiksime galimus bei tinkamus projektus, tuomet suradus bendrą sprendimą, vykdomi realizacijos darbai.

          Židinio apdailą galima rinktis iš keleto akmens rūšių: granito apdaila, marmuro apdaila, travertino apdaila, smiltainio apdaila ar onikso apdaila. Iš esmės židiniui pritaikomi visi akmens paviršiai, tiesiog reikėtų pasitarti kaip suprojektuoti pasirinktą akmenį ir kurią detalę gaminti iš kurio akmens. Tai yra parenkami akmens paviršiai atsparesni tose vietose, kuriose didesnis naudojimo poreikis, o kurį akmenį tose vietose, kuriose minimalus nusidėvėjimas. Kiekvienas akmuo turi skirtingas specifikacijas, tad svarbu jį pasirinkti tinkamai.

          Židinio, pagaminto iš natūralaus akmens priežiūra yra įprastinė ir minimali. Iš esmės pritaikius akmens paviršius tinkamai, telieka Jums vykdyti įprastinį apdailos valymą, tai yra sudrėkinta servetėle ar kempinėle nuvalyti paviršių. Valymui naudoti neutralų pH produktą. Taip pat patartina atlikti impregnavimą kas 12 - 24 mėnesius priklausomai nuo pasirinkto akmens. Daugeliui akmens paviršių nebūtinas impregnavimas. Dėl priežiūros priemonių galite kreiptis, mūsų specialistai Jums padės visais klausimais ir parinks tinkamas priemones akmens apdailos valymui, kadangi priežiūros priemonių yra didelis kiekis ir įvairių tipų bei rūšių.

 

          Židinių akmens apdailos specifikacijos:


 

Granito stalviršis - tvirtumo rodiklis Igaamžiškumas — tik įsigiję židinio apdailą iš natūralaus akmens suprasite, kad ši sąvoka gali turėti tikrą prasmę, kuomet židinio apdaila tarnaus Jums dešimtečius, tad labai svarbu nuspręsti kokį židinio dizainą norėsite matyti ir po 10 metų, kadangi pačios akmens apdailos išvaizda tokia pati, akmuo išlaikys blizgesį.
   
Virtuvės stalviršiai, granito akmens itin minimalus sugeriamumas Židinio akmens apdaila turi atsparumą nuo daugelio savybių, o viena iš didžiausių, kad puikus šilumos laidininkas, kuris savyje išlaiko šilumą ilgiau negu kitos statybinės apdailinės medžiagos. Kiekvienas akmuo individualiai skirtingą laiko dalį išlaiko, tačiau visi jie puikūs šilumos laidininkai. Akmens apdaila taip pat atspari ir skysčių absorbcijai, mechaniniams veiksniams.
   
Virtuvės stalviršiai itin lengvai valomi Židinio akmens paviršiaus apdaila reikalauja itin minimalios priežiūros. Apdailos priežiūra labai paprasta: naudojamas neutralus pH valiklis ir servetėlė ar kempinėlė kasdieniniam valymui. Taip pat gali būti daromas akmens apdailos paviršių impregnavimas kas 12 - 24 mėnesius.
   
Natūralus produktas, gamtos kūrinys, nekenksmingas akmuo sveikatai Židinio apdaila iš natūralaus akmens yra itin vertinama produkcija dėl ekologiškumo. Akmuo yra sukurtas gamtos, tai yra susiformavęs mineralų mišinys per daugelį metų. Jokių dirbtinių medžiagų: klijų, kaučiuko, plastiko ar kitų nenatūralių medžiagų. Eco produktas, tokį ženklą galite klijuoti ant natūralaus akmens apdailos.
   
Virtuvės stalviršiai išlaiko blizgesį daugelį metų Židinio apdaila gali būti pateikiama įvairiu apdirbimo principu: poliruotas, sendintas, degintas, bučiarduotas, tašytas, matinis ir t.t. Plačiausiai naudojamas blizgus paviršius, tai yra poliruotas natūralus akmuo. Židinių apdaila poliruotu paviršiumi išlaiko blizgesį dešimtmečius, o su papildoma priežiūra gali sudaryti ir kur kas ilgesnį laikotarpį.

 

 


 

          ŽIDINIŲ APDAILOS galerija: