Natūralaus akmens vonios stalviršiai


 

          Vonios apdaila — itin svarbus dalykas vykdant vonios įrengimo ar renovacijos darbus — žaliavos pasirinkimas. Dėl žaliavos pasirinkimo Jūs atsižvelgiate į itin daug faktorių, kurie lemia Jūsų vonios kambario patogumą bei priežiūrą, o jau nekalbame apie patį grožį vonioje. Apie visa tai daugelis pagalvoja, tačiau ne daugelis žino ar bent jau renkantis nepagalvoja apie visas savybes turinčią žaliavą, o kas svarbiausia, kad žaliava yra natūrali. Tai yra gamtos suformuotas mineralų rinkinys. Natūralus akmuo labai tinkama žaliava vonios stalviršiams, vonios dušams, grindų bei sienų apdailai. Apskritai akmuo gali būti pritaikomas kiekvienam Jūsų poreikiui, o kad atitiks Jūsų lūkesčius, galite nė neabejoti.

          Vonios stalviršiai puikus Jūsų pasirinkimas dėl šių priežasčių: prabangi bei išskirtinė paviršiaus išvaizda; itin lengva ir minimali priežiūra; pritaikomas prie bet kokio dizaino; atsparus absorbcijai, lenkimo, tempimo jėgoms ir kitiems aplinkos faktoriams. Stalviršis iš akmens vonioje itin tinkamas produktas, tačiau jį renkantis reikėtų atsižvelgti į visus poreikius bei faktorius, su kuriais susidurs kiekvieną dieną akmens stalviršis. Nuo galimų faktorių bei poreikių priklauso kokį natūralų akmenį Jums patartina rinktis. Kaip jau minėjau, kad virtuvės stalviršiams patariame naudoti tik granitą, tad šiuo atveju taip pat geriausias pasirinkimas būtų granitas, tačiau daugeliu atveju vonios stalviršiui sudaryti poreikiai nereikalauja visų poreikių, faktorių, kokių reikalauja virtuvės stalviršiai, tad galite drąsiai rinktis vonios stalviršį iš šių akmens rūšių: granitas, marmuras, oniksas, kalkakmenis, travertinas ar smiltainis.

          Rinkdamiesi stalviršį, dažnas atvejis kuomet svarstote apie vonios kriauklės ar kriauklių vietą, pritaikymą. Mes Jums galime padėti išsirinkti kriauklę, o stalviršį pritaikyti prie turimos ar planuojamos įsigyti kriauklės. Vonios kriauklė šiuo atveju gali būti montuojama prie stalviršio iš apačios, įleidžiama į stalviršį ar pastatoma ant akmens stalviršio. Todėl būtina pirmiausiai nuspręsti kokią planuojate kriauklę naudoti. Yra galimybė pagaminti kriauklę ir iš natūralaus akmens. Tai gali būti pateikiama iš natūralaus akmens masyvo, o taip pat ir klijuoto akmens kriauklės. Žinoma, nuo pasirinkto montavimo būdo priklauso ir kiti svarbūs faktoriai, vienas iš svarbiausių — priežiūra. Kiekvienas būdas turi specialią priežiūros sistemą, viena reikalauja daugiau laiko, kita mažiau, tad prieš renkantis kriauklę nepamirškite padiskutuoti šiuo klausimu su mūsų įmonės specialistais.

          Taigi, akmens stalviršis vonioje galiausiai daugelis nusprendėte, kad atitinka Jūsų lūkesčius ir tinkamas vonios patalpai. Dar kartą paminėsime esmines savybes šios apdailos: praktiškumas, ilgaamžiškumas, minimali ir lengva priežiūra, išskirtinis raštas, struktūra, natūralumas, pritaikymo galimybės, individualumas ir dar daug įvairių savybių, kurias galima būtų vardinti. Prieš pateikiant gaminį, atliekamas pirminis impregnavimas ir nuo naudojimo aktyvumo priklausomai stalviršiai turėtų būti impregnuojami kas 6 ar 12 mėnesių norint išlaikyti gaminį visiškai nepakitusį, tačiau daugelis akmens paviršių išlieka blizgūs bei higieniški ir neatliekant impregnavimo, o vykdant įprastinę minimalią priežiūrą.

 

          Vonios akmens stalviršių specifikacijos:


 

Granito stalviršis - tvirtumo rodiklis Igaamžiškumas — savybė, kurios intervalas išties įspūdingas. Nemanau, kad turimą akmens stalviršį pakeisite greičiau negu vonios pačią apdailą ar baldus. Net neabejojame, kad šis produktas Jums tarnaus kur kas ilgiau nei kiti gaminiai bei produktai Jūsų vonioje. Tarnavimo terminą sunku nustatyti, tačiau jo santykis priklauso ne nuo jo paties savybių, o nuo aplinkos apdailos detalių bei baldų.
   
Virtuvės stalviršiai, granito akmens itin minimalus sugeriamumas Vonios stalviršiai itin lengvai prižiūrimi, tai yra dėl to, kad iš esmės jie yra atsparūs daugeliui faktorių: daugelių skysčių absorbcijai, įvairiems trinties poveikiams, karščiui ar kitiems panašiems faktoriams.
   
Virtuvės stalviršiai itin lengvai valomi Vonios stalviršiai iš natūralaus akmens reikalauja itin minimalios ir lengvos priežiūros vonioje. Impregnavimas reikalingas kas 6 ar 12 mėnesių. Tik įrengus stalviršį, būtinas pirminis impregnavimas, kurį atliekame prieš montuojant.
   
Natūralus produktas, gamtos kūrinys, nekenksmingas akmuo sveikatai Natūralaus akmens stalviršiai gaminami iš natūralaus akmens, tad produkcija labai vertinama. Gamtos suformuota žaliava yra nekenksminga aplinkai, bei organizmui. Natūralus produktas — itin vertinamas bei puoselėjamas dalykas šių dienų aplinkoje.
   
Virtuvės stalviršiai išlaiko blizgesį daugelį metų Vonios stalviršiai išlaiko blizgesį daugelį metų, iš esmės blizgesys išlieka dešimtmečius, žinoma su tam tikra papildoma priežiūra, Jūs to blizgesio efektyvumą užtikrinate kur kas ilgiau, atliekant itin minimalią produkto priežiūrą.

 

 


 

          Vonios akmens stalviršių galerija: