Laiptai eksterjere


 

          Lauko laiptų apdaila labai plačiai naudojama eksterjere, dėl tam tikrų savybių, kurias ne kiekvienas tikrai žino ar esą susipažinę. Natūralus akmuo yra suformuota gamtos žaliava per daugelį šimtmečių, tūkstantmečių, tad vien šis faktas pasako labai daug apie šią žaliavą ir kodėl jq reikia taip teigiamai vertinti. Dėl akmens vietovės kilmės, taip pat pačio akmens struktūros, sudėties ne kiekvienas akmuo yra tinkamas prie įvairaus pasaulio klimato, tačiau per daugelį metų puoselėjant šią sritį, Mes daug sužinojome apie natūralų akmenį bei kiekvieno iš jų tinkamą paskirtį bei naudojimo sritį.

          Natūraliai suformuotas gamtos akmuo itin plačiai naudojamas interjere, tačiau daugelis jų labai tinka naudoti ir eksterjere. Mes plačiai naudojame bei gaminame akmens produkciją iš natūralaus akmens, skirtą laiptams eksterjere. Laiptų apdaila plačiausiai gaminama iš granito, kartais marmuro bei travertino. Tačiau Mes kaip specialistai turime apžvelgti naudojimo faktorius bei nuspręsti ir pasiūlyti Jums tinkamą žaliavą. Laiptų akmens apdaila tinkamai apdirbta, Jums tarnaus dešimtečius ir puoselės Jūsų aplinkos grožį.

          Laiptų apdaila iš natūralaus akmens nėra viena iš pigesnių alternatyvų, tačiau ieškant itin puikiai atrodančios prabangos bei kokybės, šis produktas Jums tai gali pasiūlyti, o ką jau kalbėti apie minimalią priežiūrą ir kitas savybes. Tad jei ieškote tikrai stebinančio gaminio, tad tuomet nereikėtų Jums vadovautis taisyklę, kad jei pigus, vadinasi tinkamas. Akmens laiptai nėra pigi apdaila, tačiau taip pat nėra ir itin brangi, kad nebūtų realu ir „įkandama“. 

 

           AKMENS LAIPTAI TURI LABAI DAUG PRIVALUMŲ, DĖL KURIŲ VERTA RINKTIS BŪTENT JUOS:

 

  • Granito laiptų paviršius gali būti pateikiamas kelių rūšių: poliruotas, matinis, sendintas, degintas, bučiarduotas, nelygaus paviršiaus;
  • Poliruoto paviršiaus laiptai gaminami su įpjovomis įliejant tam tikrą neslidų mišinį keliose vietose laipto priekyje ar panaudojant metalo juostas;
  • Ilgaamžiškas naudojimas, kuris leidžia išlaikyti lauko laiptus nepakitusius ne vieną dešimtmetį;
  • Gali būti gaminamas iš įvairiausių spalvų, rašto, tekstūros bei galimos rūšies akmens žaliavų;
  • Laiptų apdaila gaminama įvairių storių, ilgių bei aukščių, pritaikoma prie išmatavimų;
  • Natūrali naudojama apdaila, susiformavusi iš gamtos per tūkstančius metų;
  • Gali būti naudojama kelių rūšių akmuo: granitas, travertinas, kalkakmenis, kartais marmuras.

 

          Akmens laiptai eksterjere naudojami labai plačiai, tačiau kiek prabangesnėse ar labai prabangiose vietovėse. Dažnai pastebėsite natūralų akmenį penkių žvaigždžių viešbučiuose, teismo rūmuose, kitose valstybinėse institucijose, muziejuose ar kituose panašaus tipo pastatuose, vietovėse. Taip dažnai prie pastatų ir dengiami laiptai natūraliu akmeniu, grindiniai, siekiant to, kad įrengus aplinką, apdaila tarnautų itin ilgai.

          Natūralaus akmens laiptai eksterjere gali būti pritaikomi prie įvairių poreikių, tai yra pateikiama keleto skirtingų paviršių: poliruoto, deginto, sendinto, matinio, šlifuoto, skelto paviršių apdaila. Nuo paviršiaus apdirbimo priklauso ir akmens savybės, o taip pat ir patartina derinti ar tai bus naudojama drėgmės gaunančiose vietose ar ne. Dėl platesnės informacijos žiūrėkite plačiau prie straipsnių apie natūralų akmenį ar kreipkitės į mūsų specialistus.

          Akmens laiptų pakopos gali būti gaminamos iš įvairių akmens rūšių: granito akmens, marmuro akmens, travertino akmens, onikso akmens, kalkakmenio, smiltainio ar kitos rūšies natūralaus akmens. Dėl stipriai besiskiriančių akmens savybių, patartina derinti ir apžvelgti situaciją su mūsų specialistais ir tuomet nuspręsti kokios rūšies akmenį naudoti. Patartina naudoti granitą ar marmurą. Šios žaliavos savybės aukščiausio lygio ir tinkamos net ir labai didelį nusidėvėjimą turinčiam gaminiui. Kiekvienas individualus darbas yra labai vertinamas ir atliekamas itin kokybiškai. Pakopos gaminamos nuo įmonės veiklos pradžios, tad galime suteikti tinkamą patarimą kur ir kokią apdailą patartina naudoti.

          Kasdieninė priežiūra atliekama įprastiniu skudurėliu ar kempinėle, naudojant neutralų pH valiklį. Itin puikiai tinkamas mikropluošto audinys. Rekomenduojamas impregnavimas kas 12 - 24 mėnesius. Visais priežiūros klausimais dėl akmens apdailos galite kreiptis pas Mus, patarsime bei padėsime parinkti reikiamą bei tinkamą akmens priežiūros priemonę.

 

          Lauko laiptų apdailos specifikacijos:


 

Sienų apdaila itin tvirta ir ilgaamžė apdaila Igaamžiškumas —  viena iš svarbiausių savybių, kuomet vykdomi bet kokie darbai aplink namą ar kitos paskirties pastatą. Eksterjero apdaila labai svarbus dalykas, tad norint, kad apdaila ilgai tarnautų ir puoštų Jūsų aplinką, reikia atsižvelgti į daugelį faktorių, vienas iš jų — žaliava, kuri tinkama ilgalaikiui naudojimui eksterjere. Natūralaus akmens pakopos eksterjere vienas iš labiausiai tinkamų tokio tipo apdailų, kuomet vieną kartą sumontavus tokius laiptus džiaugsitės ne vieną dešimtmetį Jums tarnaujančia akmens apdaila.
   
Sienų apdaila naudojama viduje ir lauke dėl minimalaus sugeriamumo Atsparumas — dar viena sabybė, kurią gali pasiūlyti akmens apdailą. Akmens laiptų pakopos iš granito ar marmuro yra atsparios ne vienam aplinkos faktoriui. Akmeniniai gaminiai turi minimalų vandens ar skysčių kilmės produktams sugeriamumą; Daugelis akmens rūšių yra atsparūs įvairių įrankių ar aštrių daiktų padaromams įbrėžimams; Didelis kiekis akmens rūšių atsparus itin judriai aplinkai, tai yra tarnavimo laikotarpis nesutrumpėja, jei patalpa turi sąveiką su įvairiais judančiais objektais, kurie didina nusidivėjimo riziką.
   
Natūralaus akmens sienų apdaila minimali priežiūra Priežiūra bei valymas — Kaip ir kitos akmens apdailos rūšys, taip ir laiptų pakopų dangos, apdailos priežiūra vykdoma naudojant įprastinį pH valiklį, pasitelkiant kempinėlę su vandeniu. Siekiant akmens naudojimo laikotarpį išlaikyti dar ilgesnį laikotarpį, rekomenduojamas akmens paviršiaus impregnavimas kas 6 - 12 mėnesių. Dėl šiurkščių paviršių valymo, taip pat galima pasitelkti įprastinį šepetėlį ir pH valiklį, nors labai retai tokią apdailą reikia valyti eksterjere.
   
Natūralus produktas, gamtos kūrinys, nekenksmingas akmuo sveikatai Natūralumas — Vienas iš itin svarbių faktorių dėl ko verta rinktis akmens laiptų apdailą, tai, kad produkcija pateikiama iš natūralios žaliavos. Pati akmens žaliava yra suformuota gamtos per daugelį šimtečių, tūkstantmečių, tad vien dėl to suprantama, kad produkcijos vertė itin iškyla. Kas vertina aplinką bei natūralumą, ši apdaila skirta būtent Jums. Natūralus produktas turėtų būti plačiausiai naudojamas aplinkoje siekiant išlaikyti savo ir aplinkinių gerovę bei sveiką aplinką.
   
Sienų apdaila išlaiko blizgesį daugelį metų Blizgesys — naudojant laiptų pakopas eksterjere poliruotu paviršiumi galima laikyti pavojingu pasirinkimu, tačiau norint turėti blizgų ir lygų paviršių, siūloma įvairių alternatyvų kaip situaciją pagerinti, kaip montuojamos į paviršių tam tikros medžiagos, liejiniai keliose vietose, tai yra prie pakopos briaunios, kurios sustabdo slidimą. Taip pat yra priemonės, kurios suteikia laiptams neslidų paviršių.
   
Eksterjero laiptų neslidus paviršius Natūralaus akmens laiptų pakopos eksterjere gaminamos įvairių paviršių: poliruotas akmuo, degintas akmuo, sendintas akmuo, bučiarduotas akmuo ir t.t. Dėl šių galimybių laiptų pakopos puikiai tinka naudojant eksterjere. Pageidaujant turėti akmens pakopas lauke poliruotu paviršiumi, taip pat yra tam tikros priemonės padedančios išlaikyti paviršių neslidų. Yra naudojamos tam tikros medžiagos bei liejiniai, kurie įterpiami prie laiptų briaunios, kuomet dedant koją, turite sukibimą su tomis medžiagomis bei laipto paviršiumi.

 

 


 

          Natūralaus akmens laiptų pakopų apdailos galerija: