Palangės, palangių apdaila


 

          Daugelis retai kada apgalvoja statybose ar namuose tokias detales, kaip interjere ar eksterjere esančios palangės iki tol, kuomet jas būtina turėti ir sumontuoti. Tuomet perkamos bet kokio tipo palangės, neapgalvojant apie dizainą ar kitas detales, kurios išties yra svarbios. Plastikinės palangės, medinės palangės ar net akmens masės palangės žinoma yra pasirinkimas, tačiau ar jis išties geriausias? Žinoma medinės palangės bent jau yra natūralus ir tikrai puikus produktas, tačiau ne visada to užtenka. Prie viso to reikalingos ir dar keletas papildomų savybių: ilgaamžiškumas, atsparumas laiko nusidėvėjimo faktoriams, įbrėžimams, įvairiems skysčiams nuo rūgštinių augalų trąšų skysčių ar kitų galimų žaliavą veikiančių produktų.

          Natūralaus akmens palangės turi visas reikalingas savybes, kad išlaikyti palanges nepakitusias ne vienerius metus ir likti patenkintiems galutiniu rezultatu. Akmens palangės yra ilgaamžiškas produktas, atsparus įvariems skysčiams bei įbrėžimams. Granito palangės gali būti naudojamos viduje bei lauko aplinkoje, savybės leidžia išlaikyti akmenį lauko aplinkoje ar viduje nepakitųsį. Akmuo nepraranda savo spalvos, nenublunka kuomet laikomas kelerius metus lauke, kaip, kad kito tipo palangės, kaip pavyzdys dirbtinio akmens. Palangės toks dalykas, kuomet po montavimo atliekamas tam tikras galutinis sienų remontas, o galiausiai matomas galutinis rezultatas. Nemanau, kad norėtumėte daryti kas kelerius metus tam tikrą remontą, o ką jau kalbėti apie pačių palangių keitimą. Todėl natūralaus akmens palangės Jums tinkamas sprendimas dėl daugelio priežasčių. Taip pat ši produkcija Jūsų namams, biurui suteikia papildomos ir matomos prabangos, visada prisitaiko prie dizaino ir atrodo visada subtiliai. Geriausi pasaulio dizaineriai dažniausiai šį sprendimą būtent ir sprendžia natūralaus akmens pagalba.

          Akmens palangės gali būti gaminamos iš įvairaus akmens tipo: granito palangės, marmuro palangės, travertino palangės, smiltainio palangės ar kitos akmens rūšies. Vis dėl to labiausiai patartina naudoti granitą. Kadangi kiekvienas užsakymas individualiai mūsų įmonėje, tad Mūsų produkcija prisitaikys prie Jūsų aplinkos, o ne aplinka prie produkto. Kiekvienas individualus darbas yra labai vertinamas ir atliekamas kokybiškai. Palangių gamyba vykdoma nuo įmonės veiklos pradžios, tad suprantame ir apgalvojame visas smulkmenas prieš montuojant palanges viduje ar išorėje. Palangių apdaila suteiks Jūsų namams išskirtinio grožio bei dėmesio aplinkos narių.

          Kasdieninė priežiūra atliekama įprastiniu skudurėliu ar kempinėle, naudojant neutralų pH valiklį. Itin puikiai tinkama mikropluošto audinys. Rekomenduojamas impregnavimas kas 12 - 24 mėnesius. Visais priežiūros klausimais dėl akmens apdailos galite kreiptis pas Mus, patarsime bei padėsime parinkti reikiamą bei tinkamą akmens priežiūros priemonę.

 

          Palangių apdailos specifikacijos:


 

Granito stalviršis - tvirtumo rodiklis Igaamžiškumas —  tai dešimtmečius, šimtmečius tarnaujanti palangių apdaila, pagaminta iš natūralaus akmens, išlaiko visas savo savybes. Itin vertinama nuo senų laikų ir iki šių dienų naudojama produkcija. Žaliava nesikeičia, keičiasi tik apdirbimo technologijos.
   
Virtuvės stalviršiai, granito akmens itin minimalus sugeriamumas Palangių apdaila atspari daugeliui aplinkos faktorių: priklausomai nuo akmens rūšies, apdaila nesibraižo arba itin sunkiai paveikiama; Akmuo turi savybes, kurių dėka apdaila yra atspari skysčių absorbcijai, tai yra turi itin minimalų sugeriamumą. Kai kuri medžiaga siekia tik 0,1%; Apdaila atspari didelį srautą turinčiai trinčiai, tad produkcija išlieka blizgi ir nepakitusi.
   
Virtuvės stalviršiai itin lengvai valomi Natūralaus akmens palangių apdaila reikalauja itin minimalios ir lengvos priežiūros. Atliekant kasdieninę priežiūrą, naudokite įprastą, o dar geriau mikropluošto servetėles ar kempinėles bei neutralų pH valiklį. Rekomenduojama apdailą impregnuoti kas 12 - 24 mėnesius.
   
Natūralus produktas, gamtos kūrinys, nekenksmingas akmuo sveikatai Vienas iš itin svarbių faktorių dėl ko verta rinktis akmens palanges, tai, kad produkcija pateikiama iš natūralios žaliavos. Pati akmens žaliava yra suformuota gamtos per daugelį šimtečių, tūkstantmečių, tad vien dėl to suprantama, kad produkcijos vertė itin iškyla. Kas vertina aplinka bei naturalumą, ši apdaila skirta būtent Jums.
   
Virtuvės stalviršiai išlaiko blizgesį daugelį metų Palangių paviršius iš natūralaus akmens itin atsparus įvairiems poveikiams. Poliruotas paviršius yra itin blizgus, tad daugelis klausia ar po kelių metų nedings blizgesys? Tikrai ne, daugelis akmens paviršių po daugelio metų lieka nepakitę ir išlaiko blizgesį. Su papildoma priežiūra, blizgesys išlaikomas dar ilgesnį laikotarpį, tai yra ne vieną dešimtmetį.

 

 


 

          palangių APDAILOS galerija: