Natūralaus akmens grindų apdaila


 

          Mados ateina ir praeina, tačiau natūralus akmuo šioje srityje visada išlaikys savo poziciją, tai yra atstovaus aukštumas grindų kategorijoje ir ne tik. Grindų apdaila iš natūralaus akmens suteikia Jūsų namams, patalpai itin turtingos bei žavinčios prabangos, kuomet įėjus ne vieno svečio akys sustoja ties akmens grindimis ir leidžia Jums suprasti, kad pasirinkimas dėl natūralaus akmens grindų yra teisingas. Akmens grindys gali būti montuojamos bet kokioje patalpoje, pritaikytos prie įvairaus namų ar biuro dizaino, tad svarstyti ar natūralus akmuo šiuo atveju tiks — tikrai neverta. Galite net neabejoti, kad toks pasirinkimas suteiks Jums tik džiuginančio rezultato tiek dizaino, tiek priežiūros, tiek vartotojiškumo srityje.

          Natūralalaus akmens grindys turi visas būtinas bei papildomas savybes, kurios svarbios grindų apdailai: ilgaamžiškumas — viena iš svarbiausių savybių, kurios reikalauja daugelis klientų. Tokio tipo grindys Jums tarnaus tikrai ne vienerius ar dvejus metus, tai grindys, kuriomis galės džiaugtis net ir Jūsų anūkai, kadangi kaip žinote ir jau ne vienas esate pastebėjęs, kad akmuo išties turi tokias galimybes ir yra ilgaamžiška žaliava; Priežiūragrindų apdaila itin lengvai prižiūrima, purvas nuo akmens nuvalomas paprastu pH valikliu ar vandeniu panaudojant kempinėle ar kita valymo priemone; Atsparumas — akmens grindų apdaila yra atspari įbrėžimams, gali būti naudojama net ir labai didelį judėjimo srautą turinčiose patalpose, kadangi šis faktorius natūralų akmenį veikia itin minimaliai, o po daugelio metų gali būti vykdomas įprastinis paviršiaus atnaujinimas. Akmuo nepraranda savo spalvos, nenublunka kuomet laikomas ilgą laikotarpį lauke veikiant saulės bei klimato kaitos faktoriams.

          Natūralaus akmens grindų apdaila gali būti pritaikoma prie įvairių poreikių, tai yra pateikiama keleto skirtingų paviršių: poliruoto, deginto, sendinto, matinio, šlifuoto, skelto paviršių grindų apdaila. Kiekvienas paviršius turi skirtingas savybes ir pritaikomas skirtingose patalpose, tad dėl paviršiaus kreiptis į mūsų specialistus ir pateiksime išsamesnę informaciją apie kiekvieną galimą akmens paviršių.

          Akmens grindų apdaila gali būti gaminama iš įvairaus akmens tipo: granito grindys, marmuro grindys, travertino grindys, smiltainio grindys ar kitos akmens rūšies. Vis dėl to labiausiai patartina naudoti granitą. Šios žaliavos savybės aukščiausio lygio ir tinkamos net ir labai didelį nusidėvėjimą turinčiam gaminiui. Kiekvienas individualus darbas yra labai vertinamas ir atliekamas itin kokybiškai. Grindų apdailos gamyba vykdoma nuo įmonės veiklos pradžios, tad suprantame ir apgalvojame visas smulkmenas prieš montuojant grindų apdailą viduje ar išorėje. Akmens grindų apdaila suteiks Jūsų namams išskirtinio grožio bei supaprastins Jūsų namų priežiūrą.

          Kasdieninė priežiūra atliekama įprastiniu skudurėliu ar kempinėle, naudojant neutralų pH valiklį. Itin puikiai tinkamas mikropluošto audinys. Rekomenduojamas impregnavimas kas 12 - 24 mėnesius. Visais priežiūros klausimais dėl akmens apdailos galite kreiptis pas Mus, patarsime bei padėsime parinkti reikiamą bei tinkamą akmens priežiūros priemonę.

 

          Grindų apdailos specifikacijos:


 

Granito stalviršis - tvirtumo rodiklis Igaamžiškumas —  tai dešimtmečius, šimtmečius tarnaujanti grindų apdaila, pagaminta iš natūralaus akmens, išlaiko visas savo savybes. Itin vertinama nuo senų laikų ir iki šių dienų naudojama produkcija. Žaliava nesikeičia, keičiasi tik apdirbimo technologijos.
   
Virtuvės stalviršiai, granito akmens itin minimalus sugeriamumas Grindų apdaila atspari daugeliui aplinkos faktorių: priklausomai nuo akmens rūšies, apdaila nesibraižo arba itin sunkiai paveikiama; Akmuo turi savybes, kurių dėka apdaila yra atspari skysčių absorbcijai, tai yra turi itin minimalų sugeriamumą. Kai kuri medžiaga siekia tik 0,1%; Apdaila atspari didelį srautą turinčiai trinčiai, tad produkcija išlieka blizgi ir nepakitusi.
   
Virtuvės stalviršiai itin lengvai valomi Natūralaus akmens grindų apdaila reikalauja itin minimalios ir lengvos priežiūros. Atliekant kasdieninę priežiūrą, naudokite įprastą, o dar geriau mikropluošto servetėles ar kempinėles bei neutralų pH valiklį. Rekomenduojama apdailą impregnuoti kas 12 - 24 mėnesius.
   
Natūralus produktas, gamtos kūrinys, nekenksmingas akmuo sveikatai Vienas iš itin svarbių faktorių dėl ko verta rinktis akmens grindis, tai, kad produkcija pateikiama iš natūralios žaliavos. Pati akmens žaliava yra suformuota gamtos per daugelį šimtečių, tūkstantmečių, tad vien dėl to suprantama, kad produkcijos vertė itin iškyla. Kas vertina aplinką bei naturalumą, ši apdaila skirta būtent Jums.
   
Virtuvės stalviršiai išlaiko blizgesį daugelį metų Grindų apdailos paviršius iš natūralaus akmens atsparus įvairiems poveikiams. Poliruotas paviršius yra itin blizgus, tad daugelis klausia ar po kelių metų nedings blizgesys? Tikrai ne, daugelis akmens paviršių po daugelio metų lieka nepakitę ir išlaiko blizgesį. Su papildoma priežiūra, blizgesys išlaikomas dar ilgesnį laikotarpį, tai yra ne vieną dešimtmetį.
   
Grindų apdaila iš natūralaus akmens nėra slidi Grindų apdailos paviršius gali būti apdirbtas įvairiais būdais: poliruotas paviršius, degintas paviršius, sendintas paviršius, matinis paviršius, skeltas paviršius ir dar keletu galimų būdu. Plačiausiai naudojamas poliruotas paviršius, tačiau lauko aplinkoje, kuomet paviršius gali būti dažnai šlapias, patartina naudoti kitus apdirbimo būdus, kadangi su netinkama avalyne šlapias paviršius gali būti slidus.

 

 


 

          Natūralaus akmens grindų APDAILOS galerija: