Natūralaus akmens virtuvės stalviršiai


 

          Virtuvė — viena iš daugiausiai aplankomų bei naudojamų patalpų Jūsų namuose, tai faktas. Patalpa, kurioje praleidžiate itin daug laiko turėtų atitikti Jūsų lūkesčius bei sudaryti puikią aplinką. Žinoma viskas priklauso nuo daugelio faktorių, tai yra: sienų dizainas, grindų pasirinkimo, virtuvės baldų dizaino bei išdėstymo ir kitų įvairių priežasčių, tačiau vienas iš itin svarbių virtuvės elementų — virtuvės stalviršis. Jei dar nesugalvojate dėl kokių priežasčių jis itin svarbus, tuomet pateiksime Jums kelis faktus ir įrodysime, kad ši interjero detalė tikrai svarbi ir naudinga.

          Visų pirma virtuvės stalviršis skirtas kaip esminė detalė bei aplinka, skirta įvairiems maisto patiekalams gaminti, produktų pjaustymui ir kitų susijusių veiklų vykdymui, tas tai yra itin svarbu, kad aplinka būtų maloni, atitiktų Jūsų poreikius, tad visų pirmą stalviršis turėtų būti pakankamai atsparus įbrėžimams, taip pat tinkamas maisto gaminimui. Mūsų įmonė Jums gali pasiūlyti virtuvės stalviršį ir įvairaus akmens: granito, marmuro, travertino ar kito natūralaus akmens. Vis gi, mūsų rekomedacija siekia pateikti klientui itin tinkamą ir puikų produktą, todėl stalviršį virtuvėje patariame gaminti tik iš natūralaus granito akmens. Šis akmuo dėl turimų savybių puikiai tinka tokiai paskirčiai.

          Vartotojai tampa vis išrankesni, tad klientui produktas turi atitikti kelis jo poreikius, o vieną svarbų poreikį, pvz.: praktiškumas. Praktiškumas, labai svarbi savybė, kuri būtina kiekvienam klientui, tačiau granito stalviršiai turi ne tik šią savybę, o gali pasiūlyti kur kas daugiau. Kaip turbūt žinote ar pastebėjote, natūralaus akmens stalviršiai turi išskirtinį ir nepakartojamą grožį, struktūrą, tekstūrą, raštą, spalvas.. Kiekvienas natūralus akmuo yra individualiai skirtingas ir autentiškas, tad vartotojas, siekiantis autentiškumo liks itin patenkintas pasirinkdamas būtent akmens stalviršį. Be gaunamo autentiškumo, stalviršis suteikia net itin prabangiam dizainui papildomos bei labai vertingos vertės, o jau nekalbant, kad gali būti priderintas prie bet kurio dizaino tipo dėl itin plataus natūralaus akmens pasirinkimo.

          Prieš tai minėtas praktiškumas yra svarbi savybė, kurią norėtume pateikti plačiau, atsižvelgiant į granito stalviršių savybes. Šio produkto praktiškumą sudaro keletas smulkesnių savybių. Ilgaamžiškumas — stalviršis iš natūralaus akmens Jums tarnaus ne dvejus ar penkerius metus, o tikrai kur kas ilgiau. Iš esmės produktas dėl to produktas ir laikomas ilgaamžišku, kadangi neturi „pasibaigiančio galiojimo termino“. MInimali ir itin lengva priežiūra — stalviršis nereikalauja daug bei sudėtintos priežiūros. Žinoma, po kiekvieno naudojimo, reikalinga kasdieninė priežiūra, siekiant, kad paviršius būtų švarus. Tačiau dėl pačio akmens priežiūros, tai minimalu. Po įrengimo vykdomas akmens impregnavimas ir jo kartojimo procesas vykdomas kas 6 ar 12 mėnesių. Pats akmens paviršius itin lengvai valomas nuo bet kokių likusių ar prilipusių purvų.

 

          Virtuvės akmens stalviršių specifikacijos:


 

Granito stalviršis - tvirtumo rodiklis Igaamžiškumas — viena iš savybių, kuria gali pasigirti granito stalviršiai. Vartojimo laikotarpis siekia 15 - 20 metų, kadangi po tiek laiko keičiami baldai virtuvėje. Atitinkamai prižiūrimas stalviršis gali būti vartojamas ir kur kas ilgiau.
   
Virtuvės stalviršiai, granito akmens itin minimalus sugeriamumas Virtuvės stalviršiai iš natūralaus akmens, tai yra granito yra pagaminti iš itin kieto akmens, tad daugelis jų yra tikrai atsparūs daugeliui dalykų, vienas iš jų tai, kad atsparūs įbrėžimams, žinoma, nereikėtų atlikti specialių itin stiprių testavimo bandymų.
   
Virtuvės stalviršiai itin lengvai valomi Virtuvės stalviršiai iš natūralaus akmens reikalauja itin minimalios ir lengvos priežiūros virtuvėje. Impregnavimas reikalingas kas 6 ar 12 mėnesių. Tik įrengus stalviršį, būtinas pirminis impregnavimas, kurį atliekame prieš montuojant.
   
Natūralus produktas, gamtos kūrinys, nekenksmingas akmuo sveikatai Granito stalviršiai gaminami iš natūralaus akmens, tad produkcija labai vertinama. Gamtos suformuota žaliava yra nekenksminga aplinkai, bei organizmui. Natūralus produktas — itin svarbus dalykas organizmui bei aplinkai.
   
Virtuvės stalviršiai išlaiko blizgesį daugelį metų Virtuvės stalviršiai išlaiko blizgesį daugelį metų, iš esmės blizgesys išlieka dešimtmečius, žinoma su tam tikra papildoma priežiūra, Jūs to blizgesio efektyvumą užtikrinate kur kas ilgiau, o taip pačio blizgesio efektyvumą.

 

 


 

          Virtuvės akmens stalviršių galerija: