Organizacija

 

          UAB „VIARO“ organizacija yra įsikūrusi 1991 metais, puoselėjant jau itin senas akmens apdirbimo šeimos tradicijas. Veikla pradėta apimant tik sritį — paminklų, kapų apdailos gamyba. Tačiau po kelerių metų įmonė įvedė naujas paslaugas, naujas gamybos sritis — akmens apdailos gamyba, produkcijos pateikimas. Pradėta gaminti granito, marmuro laiptus, grindų apdailą, sienų akmens apdailą. Dar po kelerių metų pradėta gaminti virtuvės stalviršius, vonios apdailą. Pakankamai anksti įmonė išplėtė savo veiklą ir nuo ankstyvaus gyvavimo laikotarpio visas gamybos sritis iki šiol puoselėja bei tobulina. Galite suprasti ar bent įsivaizduoti kokią patirtį organizaciją yra sukaupusi per šį atrodo trumpą, tačiau gamyboje itin svarbų laiko terminą, kurio koeficientas siekia daugiau kaip 20 metų.

          1991 įmonės įkūrimo metais, veikla pradėta Arnoldo Pševolucko, kuris matė, buvau pilnai susijęs su šia sritimi jau nuo pat vaikystės, kuomet Juozas, Arnoldo tėtis šią akmens meistro profesiją jau vykdė pakankamai senai, kad galėtų perduoti turimas puikias žinias sūnui. Būtent visa tradicija perėjo iš tėvo į sūnaus rankas, kuris šią idėją pavertė puikiai funkcionuojančia ir itin kokybiškai dirbančia įmone. Ši tradicija ir toliau perduodama iš kartos į kartą.

          Organizacijai vadovauja Arnoldas Pševoluckas, kuris ir įkūrė pačią organizaciją. Jis vadovauja iki šiol ir atlieka visas reikiamas vadovo funkcijas. Prieš 10 metų prie verslo prisidėjo Rokas Pševoluckas, kuris per šį laikotarpį sukaupė visas reikiamas žinias ir iki šiol jas kraunasi. Šis asmuo atlieka projektams atlikti reikalingas funkcijas, tai yra projektų vadovas. Taip pat prie veiklos prisideda Eglė Pševoluckaitė, kuris atlieka tam tikras bendravimo funkcijas bei Vida Pševoluckienė, kuri dalinai atsakinga už buhalterines funckijas. Kaip suprantate, organizacija yra šeimos verslas, iš ko galima suprasti, kad tai ne didelė, tačiau labai stipri organizacija, kuri atlieka visas paslaugas bei gamybą, atsižvelgdama į visus reikiamus kokybės kriterijus, o taip pat juos puoselėja.

           Per visą šį laiką sukaupta patirtis įmonei leidžia itin kokybiškai atlikti kiekvieną užsakymą, pateikti prasmingus ir praktiškus patarimus, sukurti nepaprastą ir išskirtinį dizainą, suteikti akmeniui naujo įkvėpimo ir naujo požiūrio. Kiekvienas įmonės darbuotojas turi visus reikiamus ir papildomus įgūdžius, siekiant išlaikyti ir tobulinti kokybę, domėtis įvairiomis darbo priemonėmis bei atlikimo būdais. Administravimo personalas siekia suprasti visus kliento poreikius, pateikti jiems tinkamą, optimalų sprendimą, pateikti tai kiek įmanoma išskirtinai, kad galutinis rezultatas džiugintų ne tik patį klientą, bet ir visą įmonės personalą. Kiekvienas užsakymas yra vienareikšmiškai svarbus, o tai žiūrime labai atsakingai. Toks požiūris įmonės viduje susiformavęs per ilgą laikotarpį, kuris leidžia įžvelgti koks yra svarbus mūsų darbas siekiant pagerinti kliento kasdieninę aplinką, suteikti išskirtinio supratingumo, bei visa tai pateikti menišku, tinkamu būdu.