Jūs nusipelnėte geriausio!

trys faktoriai, kurie privalomi akmens apdirbimo srityje.

 

 

Kokybė akmens apdirbimo srityje vienas iš pagrindinių faktorių, kurių laikomės Vertė akmens apdirbimo srityje vienas iš pagrindinių faktorių, kurių laikomės Laikas akmens apdirbimo srityje vienas iš pagrindinių faktorių, kurių laikomės 

organizacijos „UAB Viaro“ veiklos istorija

 

          Natūralaus akmens apdirbimo įmonė — „Uab Viaro“, pradėjo savo veiklą 1992 metais ir iki šių dienų puikiai atlieka visas organizacines funkcijas. Įmonė veiklą pradėjo gamindama vienitelį produktą — antkapinius paminklus, tačiau po kelių metų produkcija gerokai išsiplėtė ir prisidėjo prie pagrindinių produktų gamybos tokia apdailai, kaip: židinių apdaila, virtuvės stalviršiai, vonios stalviršiai bei laiptų gamyba. Visi šie produktai gaminami iki šių dienų, tad kiekviena technologija bei gamybos procesai išskirtinai kiekvienam produktui buvo tobulinami visą įmonės egzistavimo laikotarpį, tad drąsiai galime teigti, kad sugebame ir galime Jums pasiūlyti itin kokybišką produkciją bei patarti daugelyje su veikla susijusiais aspektais.

          Šis verslas puoselėjamas dar iki įmonės veiklos pradžios. Tai vadinama šeimos verslu, kuomet veikla vykdoma iš kartos į kartą. Bendros šeimos žinios šiame versle kaupiamos apie 5-tą dešimtmetį, tad galite suprasti, kokia turima ir sukaupta informacija yra neįkainojama, tvirta ir tiksli.

           Siekiant aukščiausios kokybės, reikalinga ne tik patirtis, tačiau ir sukurta personalo žinių bazė, tad tai dar vienas faktorius, kuris suteikia potencialą, siekiant gaminti produktą pagal aukščiausią standartą. Trumpas ir puikus paaiškinimas: (Aukščiausia kokybė = Patirtis + žinios). Įmonė siekia išlaikyti ir pildyti šį kokybės bagažą, o tai vykdoma įvairiomis priemonėmis, kurios gali padėti tai didinti ir gerinti. Personalo kvalifikacinis laipsnis itin aukštas ir sukoncentruotas į kokybiško produkto gamybą — natūralaus akmens apdirbimą.

         Akmens apdailos produkcijos lentelė:

Apdailos pavadinimas Rekomenduojama žaliava Akmens storis
 
Virtuvės stalviršiai Granitas/Marmuras VGS
 
Vonios stalviršiai Granitas/Marmuras VGS
 
Vidaus laiptų akmens apdaila Granitas/Marmuras/Oniksas VGS
 
Eksterjero akmens laiptai VNAR VGS
 
Židinių apdaila VNAR VGS
 
Akmens palangės VNAR VGS
 
Sienų apdaila VNAR VGS
 
Grindų apdaila Granitas/Marmuras/Travertinas VGS
 
Akmens plintusai VNAR VGS
 
Fasadų apdaila VNAR VGS
 
Palangių apdaila eksterjere VNAR VGS
 
Akmens išorės grindiniai VNAR VGS
     
 
Sutrumpinimų sąrašas: VNAR — Visos galimos natūralaus akmens rūšys bei tipai apdailai.
  VGS — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 15, 20 ir kiti galimi akmens storiai (cm).